Cena: ?
Sklep internetowy online Tanidruk.net.pl
 x 

Twój koszyk jest pusty

Zwrot produktu:

Jeżeli produkt był realizowany pod indywidualne zamówienie - dedykowany dla klienta (np. druk reklamy, usługa projektowania) nie ma możliwości zwrotu.

Aby zwrócić zamówione produkty, należy przesłać poniższy wypełniony formularz zwrotu na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z oryginałem paragonu fiskalnego bądź fakturą i zwracanym zamówieniem na adres:
Tanidruk Dominik Grzyb
Stara Jastrząbka 164B
39-216 Stara Jastrząbka

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Produkt powinien być kompletny, z dołączonym oryginalnym opakowaniem, metkami i zawieszkami do metek.

Zwrot należności za zamówienie, nastąpi na wskazany przez klienta w formularzu zwrotu numer konta, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas wypełnionego formularza zwrotu. Zwrot opłaty za przesyłkę zamówienia nie jest zwracany. Koszt zwrotu przesłanego zamówienia do sklepu ponosi kupujący jeżeli nie było darmowej dostawy zamówienia.

 

Reklamacja produktu:

Dokładamy wszelkich starań, by produkt nie posiadał żadnych wad. Jeżeli zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą Państwo go zareklamować. W tym celu należy wydrukować i wypełnić poniższy formularz reklamacji.
Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z dowodem zakupu i reklamowanym produktem na adres:
Tanidruk Dominik Grzyb
Stara Jastrząbka 164B
39-216 Stara Jastrząbka

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Poinformujemy Państwa e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji, wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę. Koszt dostawy do sprzedawcy reklamowanego produktu ponosi kupujący. Koszt odesłania (tylko na terenie Polski) reklamowanego produktu do kupującego ponosi sprzedający - jeżeli reklamacja została uznana za zasadną.

 

Witaj w sklepie tanidruk.net.pl


Tworząc nasze produkty utrzymujemy wysoką jakość wykończenia, którą kontrolujemy na każdym etapie prac. Chcemy aby Twoje zadowolenie z otrzymanej paczki było jak największe. Zapraszamy do współpracy.